Контакти. Меблі на замовлення у Львові.

Кухні на замовлення


Фотографії класичних кухонь Фотографії сучасних кухонь стільниці штучний камінь

Меблева фурнітураКухонна техніка та мийки Меблеві фасади

Одним з основних напрямів діяльності нашої компанії є виробництво і продаж меблів для кухні на замовлення у Львові і інших містах області.

    Кухня в будинку являється, мабуть, однією із центральних кімнат. Для її хазяйки важливо, щоб вона була в першу чергу зручною і функціональною, адже від того, наскільки оптимально розташовано усе на кухні, залежить, скільки часу знадобиться на приготування їжі. Для інших членів сім'ї важливо, щоб кухня була затишною і комфортною, адже це не лише місце, де приймають їжу, але і зустрічаються за одним столом, спілкуються, діляться враженнями цілого дня.


    Вимог і побажань у кожної сім'ї до дизайну кухонних меблів багато, і усі вони індивідуальні залежно від кількості, віку, звичок і фінансових можливостей членів сім'ї і розмірів самої кухні. Саме тому обстановка, оснащення і дизайн кухні - речі дуже індивідуальні, і рішень стільки ж, скільки і сімей.


    Фірма "Ідея" виробляє кухні по вашому бажанню і замовленню. Завытайте до нас у виставковий офіс-салон і ви зможете особисто переконатися в наших можливостях створювати якісні меблі по індивідуальних проектах. Наші фахівці допоможуть професійною порадою при виборі компонентів, матеріалів і комплектуючих майбутнього кухонного комплекту. З урахуванням метражу приміщення, ваших побажань і можливостей ми розробимо індивідуальний дизайн-проект кухні.


    Багатий спектр пропонованих колірних рішень дозволить з легкістю підібрати бажаний відтінок і фактуру. Після вибору матеріалу і колірної гамми майбутньої кухні залишиться визначитися з набором і розмірами комплектуючих. Існує декілька стандартних елементів кожної кухні (шафа під плиту, шафа під раковину, шафа-сушку, витяжку), окрім них можна замовити ще декілька комплектуючих з урахуванням індивідуальних потреб.


    Виготовлену на замовлення кухню фахівці компанії доставлять за необхідною адресою як і у Львові, так і в інші місця області, виконають зборку і установку меблів.


        На сьогодні ми виготовляєм кухні на замовлення наступних видів :


  • з рамочними МДФ фасадами
  • з фарбованими МДФ фасадами
  • з МДФ фасадами покритими плівкою
  • з фасадами із масиву
  • з шпонованими фасадами


    Кожен тип фасаду має свої переваги в тих або інших випадках. Наші фахівці допоможуть з вибором необхідного матеріалу.
    Рамкові МДФ фасади - це збірна конструкція, що складається з рамки МДФ різного профілю і кольору, а також вставки із скла, ламінованого ДСП, ротангу і інших декоративних матеріалів. Такі кухні зазвичай вибирають клієнти, яким важливий цікавий зовнішній вигляд кухонних меблів. Вироби з МДФ також відрізняються високою твердістю, стійкістю до стирання, волого- і термостійкістю. Наповнення фасаду і можливість комбінування матеріалів дозволяють виготовити кухню як в класичному стилі, так і в сучасному.
    Фасад із алюмінієвого профілю складається з алюмінієвої рамки, яка виконує функцію каркаса, і наповнювачів, які вставляються в рамку. Як наповнювачі для алюмінієвих меблевих фасадів використовуються стьокла, пластик широкої колірної гамми. Кухні з алюмінієвого профілю відрізняються найвищою вологостійкістю, міцністю, легкістю, естетичністю і ідеально підходять для людей, що віддають перевагу сучасному дизайну інтер'єру.
    Фасади із МДФ, обклеєні плівкою ПВХ, виготовляються з древесноволокнистой плити середньої щільності, на якій фрезеруються різні види малюнка і яка потім обклеюється плівкою ПВХ вакуумним способом на спеціальний клей. Кухні з такими фасадами доступні за ціною і невибагливі у використанні. Вони відрізняються привабливим зовнішнім виглядом і великим вибором колірної гамми фасадів. Такі кухні ми рекомендуємо тим нашим клієнтам, які віддають перевагу як класичному, так і сучасному стилю дизайну.
    При виготовленні усіх видів кухонь компанія "Ідея" використовує сучасну високоякісну фурнітуру європейських виробників. Високою якістю і довговічністю традиційно відрізняється німецька, австрійська та італійська фурнітура. При виробництві ми використовуємо фурнітуру австрійського виробника Blum, яка забезпечує легке і плавне відкриття і закривання дверей, вільно і ящики повного і неповного висунення, що безшумно висуваються, надійні полкодержатели, систему релингов і навісних металевих поличок.
    За бажанням клієнтів кухонний гарнітур може бути забезпечений барной стійкою, яка комплектується зручними і красивими поличками під фужери, фрукти, посуд. Тумби можуть бути обладнані металевими бутилочницями, полицями, кошиками, щоб усі необхідні речі розміщувалися компактно і зручно, і при цьому завжди були під рукою. За бажанням замовника можлива комплектація і виготовлення різних ящиків великої місткості з відділами для столових приладів, кухонного начиння, посуд і так далі. Крім того, кухні можуть комплектуватися вбудованою побутовою технікою замовника.
    Словом, ми допоможемо вам передбачити усе необхідне, щоб зробити перебування на кухні максимально зручним і комфортним, а також підберемо матеріали, комплектуючі і фурнітуру залежно від вашого бюджету і побажань.
Наша дизайнерська компанія сама проектує і виробляє на замовлення меблі для кухні у Львові, що дозволяє врахувати усі побажання клієнтів і реалізувати їх в проекті. Дізнатися детальніше про виробництво кухонних меблів і зробити замовлення на виготовлення кухні, Ви можете, звернувшись до наших консультантів по телефону.