Контакти. Меблі на замовлення у Львові.

Шафи-купе на замовлення


Оберіть категорію, щоб
переглянути фотографії наших шаф-купе


Фотографії шафи купе Стандартні шафи-купе


Фотографії гардеробних Радіусні шафи купе


Шафи-купе, зроблені на замовлення, неймовірно популярні серед покупців. І це не дивно, адже така шафа - це не лише прикраса інтер'єру і зручне розміщення необхідних речей, але і заощаджений простір в квартирі. Шафи-купе чудово вписуються в дизайн практично усіх кімнат квартири - передпокою, спальні, дитячої, вбиральні, і дозволяють максимально ефективно використовувати простір.

Типових рішень тут не може бути за визначенням, оскільки шафа вбудовується в наявне приміщення, не кажучи вже про дизайн і вміст шафи. Зрозуміло, кількість відділень і полиць кожен вибирає для себе сам.

Проте, не завжди покупцеві потрібна вбудована шафа-купе на замовлення, яке б просто заповнила наявну в стіні нішу і була парою дзеркальних стулок. У багатьох клієнтів немає необхідності економити простір, і в таких випадках буває необхідно виготовити шафу, яка була б не лише функціональною і місткою, але і красивою. Ми виробляємо не лише вбудовувані, але і корпусні шафи-купе на замовлення з конфігурацією будь-якої складності. Ми можемо запропонувати вам допомогу в розробці дизайн-проекту, а також виготовити меблі по вашому ескізу.

При виробництві шаф-купе на замовлення ми використовуємо високоякісні і сучасні матеріали і що комплектують провідних європейських виробників. Двері шаф купе виготовляєм із профілю систем польських фірм Sevroll та Astrin. Ці системи відрізняється довговічністю, оскільки при виготовленні фасадів використовуються тільки якісні ролики: верхні - з високоміцного пластика, а нижні є металевими підшипниками з тефлоновим покриттям. Такі ролики встановлюються всередину профілю, виключаючи попадання пилу всередину механізму, не псують зовнішній вигляд і не вимагають мастила, забезпечуючи плавний і безшумний хід дверей.

За бажанням клієнтів можуть бути вибрані різні матеріали наповнювачів фасадів шаф-купе, які якнайкраще вписуватимуться в інтер'єр. Це може бути ДСП різних кольорів і фактури або дзеркало із захисною плівкою, яка дозволить уникнути травм у разі, якщо дзеркало розіб'ється. Крім того за бажанням замовника при виготовленні фасаду дзеркала і ДСП можуть бути скомбіновані.

Запрошуємо вас відвідати наш виставковий офіс-салон і ознайомитися із зразками продукції, вироблених нашою компанією. Ви зможете особисто переконатися в наших широких можливостях виробництва меблів будь-якої складності і конфігурацій.

Дізнатися детальніше про виробництво шаф-купе і зробити замовлення на виготовлення, Ви можете, звернувшись до наших консультантів по телефону.